NARODOWE CZYTANIE

NARODOWE CZYTANIE

Tak, już październik… Czas pędzi… Ja chciałabym jednak na moment wrócić do września, bo właśnie w tym miesiącu odbyło się w naszej szkole Narodowe Czytanie. W bieżącym roku czytaliśmy „Przedwiośnie” Stefana Żeromskiego, nie mogło być inaczej, wszak to rok stulecia odzyskania niepodległości! Impreza była kameralna, a jej przygotowaniem zajęli się uczniowie klasy szóstej: Lena Czerec, Ola Krawczyk, Patrycja Walczak, Weronika Kieras i Mikołaj Dajlid. Trzeba przyznać, że stanęli na wysokości zadania! 😉 I czytali również… w towarzystwie uczniów klasy ósmej, nauczycieli i naszej Pani Ani z sekretariatu. Nie zabrakło też Pani Dyrektor, która sprawiła swoim przybyciem dzieciakom wielką frajdę. Dodać należy, że Wszyscy czytali świetnie, choć książka nie jest łatwa ani wesoła. Dlatego raz jeszcze wielkie podziękowania i szacunek! Do usłyszenia na kolejnym czytaniu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *