MOBILNA PRACOWANIA INTERNETOWA W PSP W KOŁCZEWIE

24 września 2019r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach, podczas
konferencji OSEregio z udziałem Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Edukacjim Narodowej pana Macieja Kopcia, Zachodniopomorskiego Wicekuratora Oświaty pana Jerzego Sołtysiaka oraz Dyrektora NASK dr hab. inż Jacka Leśkowa Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Kołczewie Beata Aniśkiewicz-Pociask odebrała nagrodę w konkursie OSE – mobilną pracownię komputerową dla szkoły, składającą się z 16 laptopów, punktu dostępu do Internetu oraz szafy mobilnej.
Warunkiem otrzymania nagrody było wzięcie udziału w specjalnej edycji konkursu OSE wyzwanie. W konkursie wzięło udział ponad 1700 szkół z całej Polski. W województwie zachodniopomorskim mobilną pracownię otrzymało tylko 15 szkół w tym PSP Kołczewo.
Podczas Forum odbywały się równolegle warsztaty na temat m in.: nowych
trendów i wyzwań w kontekście bezpieczeństwa dzieci i młodzieży online,
Lekcji: Enter, świata nowej edukacji, czy nowych technologii w edukacji.
Ogromnie cieszymy się z naszej wygranej.

/PSP Kołczewo/

Jedna odpowiedź

1. Monika Łysiak pisze:

Wielkie gratulacje!!!! Życzę dalszych sukcesów i dziękuję za zaangażowanie w podnoszenie jakości nauczania w Naszej szkole.