Uwaga!!

Uwaga!!

Zgodnie z komunikatem MEN z dn.11 marca 2020 r. ogłasza się zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w Publicznej Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobregow Kołczewie oraz w Oddziałach 0 i Punkcie Przedszkolnym przy Publicznej Szkole Podstawowej w Kołczewie od poniedziałku 16 marca do 27 marca 2020 r.Zaplanowanie spotkanie z dnia 12 marca 2020 r. i Rekolekcje Wielkopostne zostają odwołane.SZANOWNI RODZICE:-ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Twoje i Twojego dziecka w przedszkolui szkole podstawowej w dniach 12 – 13 marca 2020 r. ( czwartek, piątek) będą prowadzone tylko zajęcia opiekuńcze;-jeśli masz dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje Ci zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej ZUS;-przekaz osobom, które będą się opiekować Twoim dzieckiem, podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa i higieny;-rygorystycznie przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz;śledź na bieżąco komunikaty GIS, MZ, MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez Dyrektora Szkoły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *