Dotyczy rekrutacji do Punktu Przedszkolnego i Oddziałów Przedszkolnych w Publicznej Szkole Podstawowej w Kołczewie

Dotyczy rekrutacji do Punktu Przedszkolnego i Oddziałów Przedszkolnych w Publicznej Szkole Podstawowej w Kołczewie

Drodzy Rodzice,

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną w naszym kraju zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane zapisaniem swoich dzieci do Punktu Przedszkolnego, Oddziałów Przedszkolnych  Publicznej Szkoły Podstawowej w Kołczewie jak również zapisem ucznia do klasy pierwszej w roku szkolnym 2020/2021 o przesyłanie formularzy drogą elektroniczną. 

Przyjmujemy dokumenty zeskanowane, przesłane zdjęcia wypełnionych formularzy na adres pspkolczewo@wp.pl . W przypadku kłopotów z dostarczeniem dokumentów w ten sposób prosimy o kontakt telefoniczny 509038801, udzielimy wszelkich wskazówek.

 Zgodnie z zaleceniami zachęcamy Państwa do pozostania w domach i ograniczania zbędnych kontaktów w różnych instytucjach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach 8:00-15:00 pod numerem telefonu 509038801.

Gdy sytuacja ulegnie poprawie poprosimy Państwa o dostarczenie oryginałów dokumentów.

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Kołczewie
Beata Aniśkiewicz-Pociask


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *