Wiadomość do rodziców

Wiadomość do rodziców

Zgodnie z nowymi informacjami potwierdzamy, że szkoła pozostaje zamknięta do 13.04.2020. Wszelkie ograniczenia dotyczące dostępu do budynku szkoły pozostają aktualne.

Prosimy o kontakt telefoniczny: 509 038 801

mailowo: pspkolczewo@wp.pl

Lub poprzez dziennik elektroniczny.

Z dniem 25.03.2020 wejdzie w życie rozporządzenie dotyczące zdalnego nauczania. Nakłada ono na dyrektorów szkół i nauczycieli wiele obowiązków związanych z kontrolą postępów w nauce uczniów. Związane to będzie z uruchomieniem oceniania w dzienniku elektronicznym. 

Dążymy do tego, by wszystkie informacje dotyczące zajęć uczniowie mogli znaleźć w jednym miejscu.  Uczniowie klas IV-VIII korzystają z platformy Google Classroom, gdzie znajdą lekcje zgodnie z planem lekcji. Oznacza to, że każdego dnia będą tam zamieszczane nowe zadania do wykonania.

Rodzice uczniów klas I-III otrzymują wiadomości od nauczycieli poprzez dziennik elektroniczny. 

Rodzice dzieci 0A, 0B i punkt przedszkolny otrzymują informacje na grupie facebookowej oraz materiały dla tej grupy uczniów będą zamieszczane na stronie szkolnej.

Platforma Edukacyjna epodreczniki.pl

W najbliższych dniach otrzymają Państwo loginy i hasła dla uczniów do platformy epodreczniki.pl. Na tę chwilę nie będzie konieczności logowania się na tę platformę. Polecamy natomiast zapoznanie się z dostępnymi tam materiałami jako uzupełniającymi dla uczniów. Nauczyciele będą zamieszczali linki do materiałów tam zamieszczonych jako dodatkowe materiały.

Prosząc o wyrozumiałość i pomoc w tej trudnej dla wszystkich sytuacji zachęcamy również do kontaktu z wychowawcami klas oraz panią pedagog Brygidą Imielską w sytuacji wystąpienia problemów z wykonywaniem przez uczniów zadań przez Internet np. problemami z dostępem do komputera lub brakiem połączenia internetowego. 

Życzymy Państwu dużo zdrowia!
Pozdrawiamy serdecznie

Beata Aniśkiewicz-Pociask
dyrektor szkoły  

Katarzyna Wołkow
wicedyrektor szkoły


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *