LOGOPEDIA

Lekcja on-line: Robimy śmieszne minki

💻Zapraszamy nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, uczniów i rodziców na kolejną lekcję on-line „Robimy śmieszne minki”.Elżbieta Kacprzak, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, logopedka, współautorka edukacji polonistycznej i społecznej w serii „Wielka Przygoda” prezentuje:☑ ćwiczenia oddechowe,☑ ćwiczenia języka, ☑ ćwiczenia policzków, ☑ ćwiczenia warg, ☑ ćwiczenia żuchwy.Przydatne pomoce: 2 patyczki higieniczne do uszu, plastikowy talerz, garstka ryżu lub kaszy gryczanej, słomka, pasek z bibuły szerokości ok. 1 cm i długości ok. 20 cm.Zapraszamy do oglądania we wtorek, 24 marca, o godzinie 12.

Opublikowany przez Nowa Era Wtorek, 24 marca 2020

Zapraszamy serdecznie do ćwiczeń logopedycznych.