LOGOPEDIA

LOGOPEDIA

Lekcja on-line: Robimy śmieszne minki

💻Zapraszamy nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, uczniów i rodziców na kolejną lekcję on-line „Robimy śmieszne minki”.Elżbieta Kacprzak, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, logopedka, współautorka edukacji polonistycznej i społecznej w serii „Wielka Przygoda” prezentuje:☑ ćwiczenia oddechowe,☑ ćwiczenia języka, ☑ ćwiczenia policzków, ☑ ćwiczenia warg, ☑ ćwiczenia żuchwy.Przydatne pomoce: 2 patyczki higieniczne do uszu, plastikowy talerz, garstka ryżu lub kaszy gryczanej, słomka, pasek z bibuły szerokości ok. 1 cm i długości ok. 20 cm.Zapraszamy do oglądania we wtorek, 24 marca, o godzinie 12.

Opublikowany przez Nowa Era Wtorek, 24 marca 2020

Zapraszamy serdecznie do ćwiczeń logopedycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *