Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021

Drodzy Rodzice, Opiekunowie,

W dniu 01.09.2020 zapraszamy wszystkich uczniów na godzinę 11.00 do Publicznej Szkoły Podstawowej na Rozpoczęcie Roku szkolnego 2020/2021.

Autobus szkolny dowiezie uczniów do szkoły zgodnie z podanym w najbliższym czasie harmonogramem. Przypominamy o konieczności zakrywania ust i nosa w środkach komunikacji zbiorowej.

W godzinach 11:00-13:00 planowane są spotkania z wychowawcami  w grupach klasowych. Uczniowie zapoznają się z zasadami funkcjonowania szkoły w nadchodzącym roku szkolnym.

Część uczniów otrzyma w tym dniu podręczniki, więc prosimy o zabranie ze sobą toreb lub plecaków.

Jeśli warunki atmosferyczne pozwolą na spotkanie na świeżym powietrzu, to rodzice uczniów klas O i I będą mogli towarzyszyć im w spotkaniu. W przypadku niesprzyjającej pogody do budynku wejdą tylko uczniowie z nauczycielami.

W szczególności prosimy o poinformowanie uczniów o konieczności dezynfekowania rąk przy wejściu do szkoły oraz o zachowaniu dystansu społecznego w szkole i na zewnątrz.

Prosimy o zapoznanie się z Procedurami zapewnienia bezpieczeństwa w Publicznej Szkole Podstawowej w Kołczewie w związku z wystąpieniem epidemii. W szczególności prosimy o podpisanie zgody na pomiar temperatury oraz przekazanie aktualnych  numerów kontaktowych do Państwa.

Prosimy pamiętać, że główną droga komunikacji z rodzicami jest w naszej szkole dziennik elektroniczny i wszystkie informacje będą przesyłane do Państwa tą drogą. W przypadku problemów z dostępem (brak aktualnego hasła itp.) prosimy o kontakt e-mail: pspkolczewo@wp.pl lub telefonicznie 913265081, 509038801.

Przekazujemy również zaproszenie księdza proboszcza na mszę świętą do Kościoła w Kołczewie we wtorek 01.09.2020 na godzinę 8:00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *