Rozkład jazdy autobusów szkolnych w dniu 01.09.2020

Rozkład jazdy autobusów szkolnych w dniu 01.09.2020

Rozkład jazdy autobusów szkolnych w dniu 01.09.2020
01.09.2020 r.


Przywóz do szkoły

Miejscowość    Godzina
Jarzębowo      10:22
Korzęcin         10:25
Łuskowo        10:28
Sierosław10:31
Łajszyno        10:33
Zastań           10:38
Łowno           10:41
Świętoujść     10:47
Szkoła Wolin10:53
MiejscowośćGodzina
Żółwino           09:55
Domysłów       10:05
Rekowo           10:20
Chynowo         10:25
Wartowo         10:28
Szkoła            10:35
Wisełka          10:45
Szkoła           10:55

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status