Rozkład jazdy autobusów szkolnych w dniu 01.09.2020

Rozkład jazdy autobusów szkolnych w dniu 01.09.2020

Rozkład jazdy autobusów szkolnych w dniu 01.09.2020
01.09.2020 r.


Przywóz do szkoły

Miejscowość    Godzina
Jarzębowo      10:22
Korzęcin         10:25
Łuskowo        10:28
Sierosław10:31
Łajszyno        10:33
Zastań           10:38
Łowno           10:41
Świętoujść     10:47
Szkoła Wolin10:53
MiejscowośćGodzina
Żółwino           09:55
Domysłów       10:05
Rekowo           10:20
Chynowo         10:25
Wartowo         10:28
Szkoła            10:35
Wisełka          10:45
Szkoła           10:55

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *