Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Ostatni piątek świętowaliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.  Sprawdziliśmy wiedzę uczniów i nauczycieli. Chętni uczniowie mogli również zabrać zadania dla rodziców. Dzięki naszej akcji  udało nam się znaleźć wielu ekspertów tabliczki mnożenia. Wśród nich rozlosowaliśmy słodkie nagrody.

Uczniowie klas IV-VIII zmierzyli się z trudnymi łamigłówkami, które mógł rozwiązać jedynie ekspert tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy uzyskali najlepsze wyniki otrzymali nagrody książkowe. 

Uczniowie szczególnie chętnie podjęli się rozwiązywania przykładów dostępnych na stronie wmtday.org. Z wielkim zaangażowaniem uzyskiwali coraz to lepsze wyniki. Zaliczenie testu dawało naszym uczniom wielką satysfakcję. 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i  życzymy powodzenia w kolejnych wyzwaniach matematycznych.

Zespół nauczycieli matematyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *