Drodzy Rodzice i Opiekunowie

Od poniedziałku 26.10.2020 r. rozpoczynamy nauczanie zdalne dla klas IV-VIII.

Dzieci z Punktu Przedszkolnego, Oddziału Zerowego oraz klas I-III przychodzą do szkoły zgodnie z dotychczasowym harmonogramem i mają lekcje według planu lekcji.

Dla tych uczniów wyżywienie i opieka świetlicowa również nie ulegają zmianie.

Uczniowie klas IV-VIII większość zajęć będą realizować na platformie Classroom on-line według planu lekcji, które będą trwały 30-35 min. Pierwsze logowanie odbędzie się w poniedziałek 26.10.2020r o godz.8.00.

W przypadku braku uczestnictwa ucznia w zajęciach on-line istnieje możliwość, udziału tego ucznia z nauczycielem jeden na jeden, na terenie szkoły.

Proszę o śledzenie na bieżąco dziennika elektronicznego Librus, strony szkoły oraz FB szkoły, na których będą Państwo informowani o zmieniającej się sytuacji.

Życzę dużo zdrowia,

Z poważaniem Beata Aniśkiewicz-Pociask