Nauka zdalna informacje.

Nauka zdalna informacje.

Dzień dobry.
Od poniedziałku tj. 09. listopada 2020r . do 29 listopada 2020 r. zajęcia edukacyjne  w klasach I-VIII będą odbywać się w trybie zdalnym, w klasach I-III za pomocą dziennika elektronicznego Librus,  w klasach IV-VIII za pomocą platformy Classroom.
Uczniowie klas I-III  rodziców pracujących w systemie ochrony zdrowia i w służbach mundurowych mają zapewnioną opiekę świetlicową. Jeżeli Państwo jesteście zainteresowani opieką świetlicową dla waszych dzieci bardzo proszę o kontakt z wychowawcą do dnia 06.11.2020 r. do godziny 14.00.

Punkt przedszkolny i odział zerowy pracuje w systemie stacjonarnym na terenie szkoły
życzę dużo zdrowia
Beata Aniśkiewicz-Pociask
dyrektor szkoły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *